4 نوع محور تراش CNC پنوماتیک برای پانچینگ

4 نوع محور تراش CNC پنوماتیک برای پانچینگ
چت کن
جزئیات محصول
دستگاه تراشکاری CNC Turret AMD-357 یک دستگاه با کارایی بالا، با سرعت بالا و با دقت بالا است. با توجه به تعداد بیت حالت تورنت، می توان آن را به 24 ایستگاه و 32 ایستگاه تقسیم کرد. جزئیات به شرح زیر است.

24 ایستگاه

عدد

الف

ب

سی

د

آی تی

مقدار

18

8

2

2

2

محدوده پانچ

3 ~ 12.7

≤31.7

≤50.8

≤88.9

≤50.8

32 ایستگاه

عدد

الف

ب

سی

د

آی تی

مقدار

18

8

2

2

2

محدوده پانچ

3 ~ 12.7

≤31.7

≤50.8

≤88.9

≤50.8


ویژگی های محصول:

● سیستم سی ان سی ویژه زیمنس 3 محور را اعمال می کند و موتور سروو موتور دیجیتال را مطابقت می دهد تا سریع و قابل اعتماد باشد.

● فيالژيوم نوع C نوع جوشکاري فولادي است که از طريق رطوبت سازي به خوبي تغيير شکل و سختي انجام مي شود

● مجهز به سیستم دقت بالا انتقال، سرعت سریعتر، مسافرت قابل تنظیم است.

● با عملکرد دوم موقعیت، می تواند بدون پردازش منطقه مرده است.

● سیستم انتقال استفاده از نام تجاری بین المللی با دقت بالا، راهنمای بزرگ پیچ توپ، راهنمای خطی خط راهنمای دقت بالا و عملکرد خوب

● اجزای اصلی پنوماتیک، اجزای الکتریکی و اجزای انتقال، محصول بین المللی شناخته شده بین المللی را به دست می آورند که باعث می شود کار پانچ کاملا صورت گیرد.

● استفاده از استانداردهای AMADA ریخته گری یکپارچه ضخامت دیسک قالب برجسته و استاندارد استانداردهای ضخیم از جهانی قالب جهانی.

● مجهز به دستگاه روانکاری متمرکز، کاهش هر اصطکاک اصطکاک حرکت، بهبود عمر مفید


اگر شما در حال جستجو برای دستگاه های پانچ مهره جدید 4 نوع محور Cnc برای پانچ برای فروش، قیمت کارخانه، نام تجاری، ساخته شده در چین، فروش داغ، فروشنده مستقیم، و در خارج از کشور 4 دستگاه محور نوع Cnc برجک دستگاه برای مشت زدن از تولید کننده حرفه ای، تامین کننده و کارخانه، لطفا با ما تماس بگیرید، ما همیشه نیازهای خود را از CE، سفارشی، حرفه ای، رقابتی، با دقت بالا، کیفیت جدید و با کیفیت خوب، و PUHUA 4 محور نوع Cnc برج برای ماشین آلات مشت زدن. و به محصولات عمده فروشی با کیفیت خوب و طراحی حرفه ای از ما خوش آمدید.
پرس و جو