4 نوع محور تراش CNC پنوماتیک برای پانچینگ

4 نوع محور تراش CNC پنوماتیک برای پانچینگ
جزئیات محصول
دستگاه تراشکاری CNC Turret AMD-357 یک دستگاه با کارایی بالا، با سرعت بالا و با دقت بالا است. با توجه به تعداد بیت حالت تورنت، می توان آن را به 24 ایستگاه و 32 ایستگاه تقسیم کرد. جزئیات به شرح زیر است.

24 ایستگاه

عدد

الف

ب

سی

د

آی تی

مقدار

18

8

2

2

2

محدوده پانچ

3 ~ 12.7

≤31.7

≤50.8

≤88.9

≤50.8

32 ایستگاه

عدد

الف

ب

سی

د

آی تی

مقدار

18

8

2

2

2

محدوده پانچ

3 ~ 12.7

≤31.7

≤50.8

≤88.9

≤50.8


ویژگی های محصول:

● سیستم سی ان سی ویژه زیمنس 3 محور را اعمال می کند و موتور سروو موتور دیجیتال را مطابقت می دهد تا سریع و قابل اعتماد باشد.

● فيالژيوم نوع C نوع جوشکاري فولادي است که از طريق رطوبت سازي به خوبي تغيير شکل و سختي انجام مي شود

● مجهز به سیستم دقت بالا انتقال، سرعت سریعتر، مسافرت قابل تنظیم است.

● با عملکرد دوم موقعیت، می تواند بدون پردازش منطقه مرده است.

● سیستم انتقال استفاده از نام تجاری بین المللی با دقت بالا، راهنمای بزرگ پیچ توپ، راهنمای خطی خط راهنمای دقت بالا و عملکرد خوب

● اجزای اصلی پنوماتیک، اجزای الکتریکی و اجزای انتقال، محصول بین المللی شناخته شده بین المللی را به دست می آورند که باعث می شود کار پانچ کاملا صورت گیرد.

● استفاده از استانداردهای AMADA ریخته گری یکپارچه ضخامت دیسک قالب برجسته و استاندارد استانداردهای ضخیم از جهانی قالب جهانی.

● مجهز به دستگاه روانکاری متمرکز، کاهش هر اصطکاک اصطکاک حرکت، بهبود عمر مفید


اگر شما در حال جستجو برای دستگاه های پانچ مهره جدید 4 نوع محور Cnc برای پانچ برای فروش، قیمت کارخانه، نام تجاری، ساخته شده در چین، فروش داغ، فروشنده مستقیم، و در خارج از کشور 4 دستگاه محور نوع Cnc برجک دستگاه برای مشت زدن از تولید کننده حرفه ای، تامین کننده و کارخانه، لطفا با ما تماس بگیرید، ما همیشه نیازهای خود را از CE، سفارشی، حرفه ای، رقابتی، با دقت بالا، کیفیت جدید و با کیفیت خوب، و PUHUA 4 محور نوع Cnc برج برای ماشین آلات مشت زدن. و به محصولات عمده فروشی با کیفیت خوب و طراحی حرفه ای از ما خوش آمدید.
Hot Tags: 4 دستگاه سانتریفیوژ نوع چهار هسته ای cnc برای مشت زدن، چین، تولید کننده، تامین کننده، کارخانه، عمده فروشی، نام تجاری، قیمت، برای فروش، فروش داغ، ساخته شده در چین، جدید، puhua، سفارشی، فروشنده مستقیم، کیفیت خوب، قیمت کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like