چینگدائو Puhua سنگین گروه صنعتی در سال 2006 تاسیس شد ثبت شده دلار سرمایه 8,500,000 بیش از کل، کل منطقه حدود 500000 متر مربع. این گروه دارای چهار شرکت تابعه: چینگدائو Puhua سنگین صنعتی ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود; AMADA چینگدائو کنترل عددی فناوری شرکت، محدود; چینگدائو Puhua Dongjiu سنگین صنعتی ماشین آلات شرکت, با مسئولیت محدود و چینگدائو Jichuan اتوماسیون شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین

چینگدائو Puhua و Puhua Dongjiu شرکت تمرکز بر طراحی، تحقیق، توسعه، ساخت و فروش غرفه انفجار شن و ماسه، شن و ماسه پردازش تجهیزات خط رنگ تجهیزات حفاظت از محیط زیست، انواع دستگاه انفجاری،، شامل نوع قلاب کمربند خزنده نوع نوع غلتکی چون دانه های زنجیر نوع نوع و سطح جاده و غیره. محصولات تمام خودکار کانادا عرضه بهترین محصولات عملکرد هزینه برای ریخته گری متالورژی و خودرو و کشتی سازی و ساخت و ساز، ماشین آلات استخراج معدن و مهندسی ماشین آلات را اتخاذ می کنند. آنها همچنین می تواند پایه در مورد نیاز کاربران طراحی و ساخت ماشین آلات ریخته گری غیر استاندارد ویژه مختلف، ارائه طراحی - ساخت - خدمات - آموزش - ادغام پروژه های کلید در دست برای اشکال زدایی.

Amada چینگدائو و Jichuan شرکت متعهد به درگیر در تحقیق و توسعه و تولید و فروش سروو محور CNC مشت زدن دستگاه هیدرولیک تراش برج گردان، مشت زدن دستگاه, ضخامت ویژه صفحه دستگاه CNC پانچ، مشت زدن دستگاه فیدر تجهیزات پردازش دستگاه شرینگ تراش و ماشین آلات CNC خم CNC. دستگاه به طور گسترده ای استفاده می شود در انرژی سبز, تجهیزات برق, صنعت خودرو، ماشین آلات، ماشین آلات و زمینه های دیگر. آنها تاسیس شهرت در جهان با قیمت رقابتی و فن آوری بالا.

ما متعهد به حفظ موقعیت پیشرو در صنعت و صدور گواهینامه ISO90001 CE و BV را گذرانده است.

ما امکانات خود را به کار بر روی پروژه های ODM/نصب شده خود را، ما مهندسین با تجربه می توانید طراحی ماشین آلات مختلف مورد نیاز خود را بر اساس. ما عرضه محصولات جدید های ماهانه حداقل ده دیدار آخرین روند بازار و ما به راحتی می توانید سفارشات خود را با ظرفیت تولید سالانه بیش از پانصد دستگاه ماشین آلات کامل. برای تضمین کیفیت ما بازرسان با کیفیت حرفه ای به انجام بازرسی های دقیق در هر مرحله که شامل بازرسی ورودی در فرآیند بازرسی و بازرسی نهایی است. ما همچنین معرفی تجهیزات پیشرفته به محصولات ما دستیابی به استانداردهای بین المللی. به دلیل تجربه غنی و خدمات عالی ما به عنوان یک منبع قابل اعتماد از بسیاری از خریداران بین المللی شناخته شده اند. محصولات ما بالا فروش در بازار داخلی و بین المللی انجام حاضر ساختن همکاری با SANY Zoomlion چین صنعت کشتی سازی و دیگر شرکت در چین و محصولات ما به اروپا، جنوب و شمال امریکا، شرق میانه، آسیای جنوب شرقی صادر و دیگر منطقه و تاسیس نمایندگی در ایالات متحده آمریکا روسیه عربستان صعودی ایران اوکراين ویتنام و کشورهای دیگر. محصولات و خدمات ما شهرت و اعتماد مشتریان محلی و بین المللی برنده شده اید. از ما طراحی قوی به نفع توسعه قابلیت ها و خدمات عالی، در حال حاضر! ما صمیمانه ایجاد و موفقیت را با شما به اشتراک بگذارید.