س تصحیح ساینده دستگاه ماسه انفجار شن و ماسه

س تصحیح ساینده دستگاه ماسه انفجار شن و ماسه
جزئیات محصول

س تصحیح ساینده دستگاه ماسه انفجار شن و ماسه

ویژگی ها و پارامترها

اتاق انفجار شن و ماسه اتوماتیک بازیافت شده با توجه به فرآیند پردازش محصول و ویژگی محصول طراحی شده است، عمدتا برای ساختن فولاد جوش داده شده بزرگ و ریخته گری، ماشین آلات مهندسی، دیگهای صنعتی، ماشین آلات شیمیایی، ساختمان کشتی و غیره برای حذف پوست اکسید سطح استفاده می شود ، زنگ زدگی و تقویت سطح، بهبود چسبندگی پوشش و غیره.

2e9ab340ed90bcaabe86945cbdabd67eI`PWANZJ}Q%~94()XHG~]TP

خدمات شما

" یکپارچگی، نوآوری، یکپارچگی " به عنوان فلسفه کسب و کار، " اطلاع رسانی، جهانی سازی " به عنوان جهت توسعه، این شرکت اصرار دارد که " نوآوری تکنولوژیکی، خدمات صادقانه " ، بر روی ارائه بهترین خدمات و بیشتر هزینه محصول عملکرد تمرکز می کنند.

 

P acking و تحویل

VLMNE5WUF6J]XV8WEJPNAN4

اگر شما به دنبال جدید سیم ساینده تصفیه شن و ماسه اتاق انفجار برای فروش، قیمت کارخانه، نام تجاری، ساخته شده در چین، فروش داغ، فروشنده مستقیم، و در خارج از کشور تایید شده ساینده دستگاه شن و ماسه انفجار اتوماتیک از تولید کننده حرفه ای، تامین کننده و کارخانه، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید، ما همیشه نیازهای خود را از CE، سفارشی، حرفه ای، رقابتی، دقت بالا، کیفیت جدید و با کیفیت خوب، و PUHUA ce تایید سمبوسه اتوماتیک اتاق انفجار شن و ماسه. و به محصولات عمده فروشی با کیفیت خوب و طراحی حرفه ای از ما خوش آمدید.
Hot Tags: کارخانه، عمده فروشی، نام تجاری، قیمت، برای فروش، فروش داغ، ساخته شده در چین، جدید، puhua، سفارشی، فروش مستقیم، با کیفیت خوب، قیمت کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like