کارخانه فرآوری عملیات آماده سازی ماسه رس

کارخانه فرآوری عملیات آماده سازی ماسه رس
جزئیات محصول

کارخانه پردازش عملیات آماده سازی ماسه رس رس دستگاه احیا کننده ماشین های سانتریفیوژ فعلی است. از طریق احیاء کمی صفحه صفحه چرخش سرعت بالا ، تحت عمل نیروی گریز از مرکز به حلقه سایش ، تمام دور بین شن و حلقه سایش و ماسه مکرر بین اصطکاک و برخورد ، شن و ماسه روی سطح چسب فیلم حذف شده است ، بازسازی پس از افتادن ماسه بین حلقه سایش دیسک و احیا ، در همان زمان ، و دیسک احیا کننده در شافت درام فن باد می کند و جریان هوای قوی را به محل می دهد. جوش شن و ماسه ، جداسازی هوا ، رفتن به چسب فیلم و گرد و غبار ، برآورده کردن الزامات فنی فن آوری شن و ماسه احیا شده است. درمان ماسه قدیمی پس از مرگ مقدار رس رس ، کمتر از مقدار شن و ماسه جدید ، استحکام مرطوب بالا ، بعد از مخلوط کردن نفوذپذیری مایع خوب است.

9ZHKF7_J9(49G]LT4TVD93X

8%Z02~$N)G1_5Q2R3TJU6Z6

خط تولید فرآوری ماسه رس
نوار نقاله لرزش ، نوار نقاله حلق آویز ، نوار نقاله حلق آویز ، نوار نقاله حلقوی ، دستگاه جداسازی مغناطیسی ، دستگاه سیم پیچ ، مش شش ضلعی ، کتابخانه شن و ماسه ، تختخواب خنک کننده دو طرفه ، دستگاه بالابر ، دستگاه کمربند ، گیرنده جوش ، نوار نقاله کمربند ، بالابر ، جداکننده ، دستگاه کمربند ، کتابخانه شن. ، فیدر دیسک ، نوار نقاله کمربند ، بالابر ، نقاله کمربند ، دستگاه تهویه اگزوز ، لوازم جانبی ، فیدر دو طرفه ، فیدر پیچ ، لوازم جانبی دستگاه مخلوط کردن شن و ماسه الکترونیکی ، دستگاه کمربند ، فیدر دیسک.

{0}. شاکر فلاسک
پیش بینی هیجان انگیز موتور لرزش باعث می شود شن و ماسه در حال ریزش در امتداد چاله به دستگاه سطل ، با ساختار پیشرفته و معقول ، لرزش راندمان بالا ، صاف و ثابت ، سر و صدای کم را ایجاد کند.
{0}. نقاله تسمه
این نقاله نوعی جدید است که مطابق با کاربرد ویژه گیاه ریخته گری طراحی شده است. این ماده عمدتاً برای انتقال ماسه های جدید ، ماسه های استفاده شده ، قالب های شن ، قالب و سنگ و آهک و همچنین مصالح ساختمانی ، صنایع شیمیایی و فرآوری مواد غذایی برای کلیه مواد دانه ای یا بلوک مورد استفاده قرار می گیرد.
{0}. سنگ شکن لرزشی
سری سنگ شکن های ارتعاشی سری S cr {0} is مبتنی بر محصولات مشابه است که برای بهبود تجهیزات مورد استفاده عمدتا برای قطعات شکسته شده ماسه ای رزین سنگ شکن کارایی بالا ساخته شده است. از اصل لرزش تعلیق استفاده می کند. گشتاور موتور ویبره تحریک می کند برای جلوگیری از لرزش شن و ماسه یک قانون خاص از لرزش ، از طریق برخورد متقابل و اصطکاک شهر شن و ماسه برای رسیدن به هدف خرد کردن.
{0}. آسانسور سطل
این دستگاه یک دستگاه انتقال عمودی است که در کارخانه ریخته گری مکانیکی کاربرد دارد. این است که عمدتا برای بالا بردن ماسه استفاده می شود ، شن و ماسه زباله ، شن و ماسه جدید ، تمیز کردن تیر آهن ، و غیره. همراه با نقاله کمربند و دستگاه های دیگر ، ما می توانیم بسیاری از انواع سیستم انتقال را طراحی کنیم. از ویژگی های آن اندازه کوچک خارجی ، حجم کمتر و سطح ارتفاع بالاتر است به طوری که طراحی طرح کم حجم خواهد بود.
{0}. ترمیم کننده گریز از مرکز
دستگاه سانتریفیوژ اصل بازسازی سانتریفیوژ فرآیند خشک را تصویب می کند. این ماده عمدتاً برای بازسازی ماسه های رزین استفاده می شود. شن و ماسه استفاده شده توسط تیغ چرخشی با سرعت بالا به آسترهای مقاوم در برابر سایش پرتاب می شود. و پوشش بی اثر روی سطح ماسه رزین با استفاده از روش مالش و برخورد بین مواد شن و ماسه ، تیغه و جعبه برداشته می شود. با توجه به نیاز فرآیند ، فرایند برای چندین بار تا رسیدن به هدف حاصل تکرار می شود.
{0}. دستگاه لرزش بی تحرک ثابت
این دستگاه لرزش سری که در کارگاه ریخته گری کارگاه ، مکانیزاسیون و مدل نیمه اتوماتیک ریخته گری کوچک و متوسط ​​بعد از ریخته گری ماسه ، ماسه و ماسه باکس ، بخش ریخته گری مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از جداسازی گروه شن و ماسه بیشتر شکسته و از طریق سوراخ شبکه کمربند نوار نقاله لرزش یا سقوط. با توجه به وزن و جعبه شن و ماسه اندازه قطعه کار ، می توانید دو یا چهار موازی نصب کنید.
{0}. نقاله ارتعاشی اینرسی
این سری از محصولات قابل استفاده در بلوک ، تحویل مواد دانه ای ، اغلب در کارگاه ریخته گری برای حمل و نقل کک ، سنگ آهک ، ماسه ، شن و ماسه جدید است. دارای ساختار جمع و جور ، وزن سبک ، کار با ثبات ، سر و صدای کم ، استفاده قابل اعتماد و غیره است.
این سری از نوار نقاله های ارتعاشی اینرسی با موتور لرزش ، ویبراتور دو نوع از محصولات ، نوع&به نقل از ؛ B&به نقل از ، از محصولات به موتور لرزش. این نوع دستگاه حلق آویز ، یک نوع دو نوع نصب.
{0}. گردآورنده گرد و غبار
گرد و غبار فلسفه طراحی کلی برای از بین بردن موثر شن و ماسه پودر ، محیط کار تمیز ، محافظت مؤثر از انتشار گرد و غبار.
{0}. سیستم کنترل الکتریکی
کنترل PLC ، PLC محصولات میتسوبیشی یا Omron. بقیه اجزای الکتریکی اصلی محصولات داخلی یا مشترک سرمایه گذاری داخلی هستند ، به طور کلی از محصول Chint یا Delixi استفاده می شود ، همه می توانند به یکدیگر متصل شوند ، هر زیر سیستم قابل اتصال است ، تک دستگاه می تواند به صورت دستی باشد.
کابینت های کنترلی ، کنسول ها و چندین جعبه دکمه پیوند کنترل ، کابینت کنترل برای کنترل متمرکز ، در فضای داخلی ، کنسول را می توان در کلیه اقدامات ، جعبه دکمه ای برای نگهداری و رفع اشکال در محل دانست. چندین قسمت متحد و پراکنده هستند ، راحتی بسیار خوبی را برای کار ، اشکال زدایی به ارمغان می آورند.
اگر به دنبال کارخانه جدید فرآوری آماده سازی شن و ماسه خاک رس برای فروش ، قیمت کارخانه ، نام تجاری ساخته شده در چین ، فروش داغ ، فروش مستقیم ، و کارخانه پردازش آماده سازی ماسه رس در خارج از کشور از تولید کننده ، عرضه کننده و کارخانه حرفه ای هستید ، لطفا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید ، ما همیشه در نیاز شما به CE ، سفارشی ، حرفه ای ، رقابتی ، با دقت بالا ، کیفیت جدید و خوب و PUHUA کارخانه پردازش آماده سازی شن ماسه هستیم. و به محصولات عمده فروشی با کیفیت خوب و طراحی حرفه ای از ما خوش آمدید.
Hot Tags: کارخانه فرآوری آماده سازی ماسه رس ، چین ، تولید کننده ، عرضه کننده ، کارخانه ، عمده فروشی ، مارک ، قیمت ، برای فروش ، فروش گرم ، ساخته شده در چین ، جدید ، puhua ، سفارشی ، فروشنده مستقیم ، کیفیت خوب ، قیمت کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like