CNC سوراخ پانچ ماشین خط

CNC سوراخ پانچ ماشین خط
جزئیات محصول

CNC حفاری مشت زدن ماشین خط

未标题-1.jpg

سوراخ Cnc puching خلاصه ای از خط تولید

مدل تجهیزات: AMD-DLC10000 و غیره. این نوع خط تولید پانچ سوراخ CNC تجهیزات ویژه ای برای مشت زدن پرتو طولی خودرو است.

جهت حمل و نقل: رو به خط تولید، از چپ به راست یا از راست به چپ.

1.1 فرآیند:

برنامه ریزی ماشینکاری (برنامه ریزی کامپیوتری) - سیستم کنترل ورودی برنامه ریزی ماشینکاری - موقعیت مکانی اتوماتیک کار قطعه - گیره گیره X1 - گیره کمکی 1 گیره - موقعیت پایان قطعه کار - فیلتر مشت زدن - گیره گیره X2 - گیره کمکی 2 گیره - مهر زنی تکمیل شده - موقعیت خالی - عقب ورق شلنگ عقب - خروجی ضایعات.

1.2 ساختار میزبان:

موتور اصلی بسته است که به صورت هیدرولیکی هدایت می شود، جوشکاری با سفتی بالا و مقاومت قوی در برابر فشار. قالب 14 ایستگاه در یک ترتیب در خط قرار می گیرد، که برای جایگزینی و بازرسی قالب مفید است.

1.3 روش کنترل:

دستاورد دستی و تبدیل اتوماتیک، تبدیل بین پردازش تک، پیوسته و خط. در یک ماشینکاری تنها یک موقعیت ماشینکاری منتقل می شود و یا فقط یک پانچ انجام می شود، و حرکت بعدی در هنگام شروع دوباره انجام می شود؛ فقط یک ورق در ماشینکاری مداوم پردازش می شود، و هر محور پس از ماشینکاری به موقعیت اولیه می رسد؛ در حالت پردازش خط تولید ورق های چندگانه را می توان به طور مداوم پردازش کرد، و هر محور به طور مداوم حرکت می کند.


تجهیزات پانچ CNC بالا برای نیمه تریلر، اتوبوس، تراکتور، کامیون، وسایل نقلیه ویژه، کامیون های کمپرسی، وسایل نقلیه کشاورزی، معیوب، مربیان، کامیون های زباله، کامیون ها، وسایل نقلیه ویژه، کامیون های مخزن، آبیاری، پانچ و پردازش فریم ها و طولی پرتوهای برای وسایل نقلیه، خودروهای مخزن، وسایل نقلیه کم، وسایل نقلیه مخصوص خودرو، وسایل نقلیه غیر مسکونی و غیره

اگر شما به دنبال جدید خط CNC سوراخ CNC برای فروش، قیمت کارخانه، نام تجاری، ساخته شده در چین، فروش داغ، فروشنده مستقیم، و خارج از کشور خط CNC حفاری مشت زنی از تولید کننده حرفه ای، تامین کننده و کارخانه، لطفا با ما تماس بگیرید ، ما همیشه در نیازهای شما CE، سفارشی، حرفه ای، رقابتی، دقت بالا، کیفیت جدید و با کیفیت خوب، و PUHUA cnc حفره مشت زدن خط ماشین. و به محصولات عمده فروشی با کیفیت خوب و طراحی حرفه ای از ما خوش آمدید.
Hot Tags: CNC سوراخ دستگاه خط مشت زدن، چین، تولید کننده، تامین کننده، کارخانه، عمده فروشی، نام تجاری، قیمت، برای فروش، فروش داغ، ساخته شده در چین، جدید، puhua، سفارشی، فروشنده مستقیم، کیفیت خوب، قیمت کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like