ماشین آلات فشار ترمز هیدرولیک

ماشین آلات فشار ترمز هیدرولیک
جزئیات محصول

توضیحات محصول

به طور گسترده در ساخت کشتی، دیگ بخار، هواپیما، پل ها، آب و برق، مواد شیمیایی، سازه های فلزی و صنایع تولید ماشین آلات استفاده می شود.

ویژگی های اصلی

1. ساخت و ساز جوش داده شده با فولاد، ارتعاش برای از بین بردن تنش، با قدرت بالا و استحکام خوب.

2.Hydraulic بالا رانندگی، ثبات و قابلیت اطمینان. توقف مکانیکی، نوار تورفتگی فولاد برای حفظ هماهنگ سازی، دقت بالا.

3. دستگاه تنظیم ماتریسی از گوه عقب و قوچ، تنظیم خوب با چرخ دستی، صفحه نمایش عددی.

واحد جبران خسارت 4.Deflection نصب شده در مرگ بالا. دستگاه برش پایین دست بادی دست دوم برای دستگاه با طول بیش از 250 ولت 4000 میلیمتر است.

حفاظت محدود 5.Travel. امنیت کامل دستگاه با قفسه ایمنی بین قفسه.

گواهینامه ها

قطعات

خدمات ما

مدت گارانتی: یک سال

در حین دوره گارانتی، اگر بخشی از قطعات شکسته شده به علت مشکل qulity باشد، ما به صورت رایگان از طریق اکسپرس عرضه می کنیم.

از دوره ضمانت نامه، اگر شما هر گونه سوال، شما می توانید با ما تماس بگیرید، ما بهترین خدمات ما به شما به طور معمول ارائه می کنند.

خدمات فایل 1.Technical ارائه شده است.

2. تمام سوالات در عرض 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد

3.Word coun OEM

بسته بندی و تحویل

محصولات مرتبط


اگر شما به دنبال تامین کنندگان جدید کارخانه دستگاه پرس هیدرولیک هیدرولیک برای فروش، قیمت کارخانه، نام تجاری، ساخته شده در چین، فروش داغ، فروش مستقیم، و فروشندگان کارخانه های خارج از کشور هیدرولیک دستگاه پرس ماژول از تولید کننده حرفه ای، تامین کننده و کارخانه، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید، ما همیشه در نیازهای شما از CE، سفارشی، حرفه ای، رقابتی، با دقت بالا، کیفیت جدید و با کیفیت خوب، و PUHUA کارخانه تامین کننده هیدرولیک دستگاه مطبوعات فشار. و به محصولات عمده فروشی با کیفیت خوب و طراحی حرفه ای از ما خوش آمدید.
Hot Tags: چین، تولید کننده، تامین کننده، کارخانه، عمده فروشی، نام تجاری، قیمت، برای فروش، فروش داغ، ساخته شده در چین، جدید، puhua، سفارشی، فروشنده مستقیم، با کیفیت خوب، قیمت کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like