خط ریخته گری شن و ماسه سبز ریخته گری

خط ریخته گری شن و ماسه سبز ریخته گری
جزئیات محصول

خط ریخته گری شن و ماسه سبز

ماسه های سفالی عمدتا از خشت ساخته شده و مقدار مناسبی از آب ساخته شده است. قالب ماسه را می توان در حالت مرطوب بسته و ریخت. ریخته گری قالب دارای سابقه طولانی و کاربرد گسترده ای است. قدرت شن و ماسه مرطوب بستگی به نسبت خاک رس دارد. و آب در دوغاب رس قرار دارد. از آنجا که شن و ماسه قالب مخلوط می شود ، مقاومت خاصی دارد. پس از ساختن قالب ماسه ای از طریق تراکم ، می تواند الزامات شانه زدن و ریختن را برآورده کند.

8%Z02~$N)G1_5Q2R3TJU6Z6

اجزای فرآیند ریخته گری شن و ماسه رزین:
1 دستگاه Shakout.
or {0}}. نوار نقاله ارتعاشی.
3. آسانسور.
4. سطل ماسه ای.

feed {0}} فیدر ارتعاش.
cr {0}}. سنگ شکن لرزشی.
separ {0}} جداکننده مغناطیسی.
{0}}. سلب مسئولیت.
9 .خواب ماسه ای و تخت خنک کننده.
10. میکسر شن.

اگر به دنبال خط ریخته گری شن و ماسه سبز جدید برای فروش ، قیمت کارخانه ، مارک ، ساخته شده در چین ، فروش داغ ، فروش مستقیم و خط ریخته گری شن و ماسه سبز در خارج از کشور از تولید کننده ، عرضه کننده و کارخانه حرفه ای هستید ، لطفا با ما تماس بگیرید ، ما همیشه در نیاز شما از CE ، سفارشی ، حرفه ای ، رقابتی ، با دقت بالا ، کیفیت جدید و خوب و ریخته گری PUHUA ریخته گری شن و ماسه سبز هستیم. و به محصولات عمده فروشی با کیفیت خوب و طراحی حرفه ای از ما خوش آمدید.
Hot Tags: خط ریخته گری شن و ماسه سبز ، چین ، تولید کننده ، عرضه کننده ، کارخانه ، عمده فروشی ، مارک ، قیمت ، برای فروش ، فروش گرم ، ساخته شده در چین ، جدید ، puhua ، سفارشی ، فروش مستقیم ، کیفیت خوب ، قیمت کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like