عملکرد هیدرولیک فشار هیدرولیک چیست؟

عملکرد هیدرولیک فشار هیدرولیک چیست؟


این

پرس هیدرولیک اولین ماشین پرس و جو کامپوزیت الکترو هیدرولیکی کاملا اتوماتیک و هوشمند در صنایع ماشین پرسوجو است. در مقایسه با مطبوعات پانچ سنتی و فشار تزریق، هر دو ساختار مکانیکی، سیستم کنترل و عملکرد دارد. دستیابی به موفقیت بزرگ. مطبوعات هیدرولیک پانچ تصویب روش کنترل دوگانه دو سیلندر خود را توسعه یافته است که دارای درجه بالایی از بشریت، اتوماسیون کامل، هوش و عملکرد قدرتمند است. این

این

مزایای اصلی مطبوعات هیدرولیک عبارتند از:

این

1. خالی کردن سریع: نوع سنتی پرس هیدرولیک با فشار بالا و سرعت آهسته مشخص می شود، بنابراین بازده کار بالا نیست. مطبوعات الکترو هیدرولیکی سروو این پروژه با طراحی مستقل طراحی ساختار سروو اضافه شده است. سرعت پاسخ سریع است و فشار می تواند به سرعت افزایش یابد. سرعت فشار می تواند به بیش از 400 میلی متر / اس اس برسد و اثر فشار بهتر از فشار مکانیکی معمولی است. برای سرکوب محصولات سخت افزاری یا محصولات غیر فلزی مانند تولید معمول محصولات آلومینیومی اکسترود شده، مورد، گروه تماشا، فریم ها و قطعات شیشه ای، فریم های عکس، کارد و چنگال، علائم، قفل ها، قطعات خودرو و قطعات سخت افزاری استفاده کنید.

2. تابع کشش: مقدار زیادی از تغییر شکل فلز در فرایند محصول کشش نامیده می شود، کشش محصولات مورد استفاده در زندگی بسیار گسترده است، محصولات کشش به طور کلی توسط فشار هیدرولیک تکمیل شده است، در حالی که دستگاه مشت زنی سنتی مکانیکی این عملکرد ندارد؛ این تکنولوژی پروژه سروو الکتریکی مطبوعات هیدرولیک می تواند کشش کامل بر روی مواد مختلف برای تولید محصولات مانند کارد و چنگال، ظروف آشپزخانه، لوازم الکتریکی، پوسته های فلزی، پوشش کف و قطعات روشنایی، و غیره، و همچنین اضافه کردن آخرین تکنولوژی صفحه نمایش لمسی می تواند به طور مستقیم استفاده از تکنولوژی تماس غیر مکانیکی برای تنظیم پارامترها، آسان برای استفاده، درجه بالایی از بشریت.

این

فن آوری هیدرولیک یکی از سریعترین فن آوری های در حال رشد در تجهیزات مکانیکی است. کشویی مطبوعات توسط سیلندر هیدرولیکی هدایت می شود و برای مشت زدن و برش قطعات هیدرولیکی استفاده می شود. این می تواند چرخه کار کاهش سریع اسلاید، مشت زدن و برش، سریع افزایش و توقف را درک کند. در سال های اخیر فشار دادن ماشین های فشار هیدرولیک به سرعت تعداد سکته های مغزی افزایش یافته است، تکنولوژی ضد بی حساسیت فعال برای بهبود دقت کار، ویژگی های کار بهبود یافته و کاهش تکنولوژی کاهش صدای شوک، تکنولوژی انتقال انرژی های ترکیبی برای کاهش قدرت نصب ، و فن آوری هماهنگ سازی نقطه چند فشار. پیشرفت در موقعیت لغزنده و انتقال تکنولوژی کنترل CNC انجام شده است. معایب پرس هیدرولیک و فشار مکانیکی در گذشته تقریبا ناپدید شده است. تجهیزات پردازش سنگ شکن سنتی به طور فزاینده ای قادر به انطباق با نیازهای تولید اتوماتیک در مقیاس بزرگ و بزرگ صنعت خودرو مدرن نیستند، از نظر فنی، تضمین کیفیت و قابلیت اطمینان فرایند، و عملیات اقتصادی.