سرو جان پناه CNC پانچ

ویژگی های اصلی عملکرد سروو موتور کامل CNC پانچ جان پناه

(1) مکانیسم اصلی انتقال گشتاور بالا سروو موتور به طور مستقیم اتصال میل لنگ شاتون ساز را از طریق جفت به تصویب. به طور خودکار انتخاب سکته مغزی برای ضخامت های مختلف از مواد برای انطباق با فرآیندهای مختلف مشت زدن, و می تواند بسیار مناسب برای پردازش. دست کشیدن مانند پرده، چاله ها، و غیره، با خودکار محافظت بیش از حد، حفظ فشار ثابت پانچ در طول سفر، که کیفیت مشت زدن به سطح بسیار بالا. در تغذیه و مواد بالا و پایین صفحه اصلی درایو سروو موتور است در خاموش کردن حدود 40% از انرژی ذخیره شده می تواند. سروو موتور تصویب اجباری آب خنک کننده، پایدار و قابل اعتماد عملکرد مناسب برای کار طولانی مدت، تعمیر و نگهداری رایگان نیاز بدون سر و صدا, کار مستمر طولانی مدت.

(ب) سیستم کنترل سیستم FANUC OI PD CNC با مختلف نرم افزار کنترل لازم برای تراش برج گردان پانچ پرس است که آسان است.

ایستگاه روتاری (ج) کرم و کرم ساختار با ترخیص قابل تنظیم و دقت بالا موقعیت یابی تصویب.

(D)، جان پناه

1-مواد جان پناه: 45# فولادی فرو نشستن و خو، سینی دوار تصویب وسایل ویژه برای پردازش زوجی که coaxiality بالا و پایین قالب موقعیت و شدت تمدید عمر قالب.

2 برج گردان ساختار: ساختار چرخ موزاییک ژاپنی برجک نازک و بلند تنظیم Amada قالب خودش می گرانش خود چرخ قالب در حالی که هنوز حفظ ساختار راهنمای طولانی با موقعیت دقیق کاهش می دهد.

(5) قطعات پنوماتیک بین المللی همسان اطمینان از قابلیت اطمینان عملکرد کل ماشین.

(6) Adopting وارد پیچ توپ بزرگ سرب و گسترده راهنماهای خطی ماشینکاری تا صندلی.

(7) استفاده از توپ های جهانی و صفحه قلم مو مخلوط worktable نه تنها باعث کاهش سر و صدا و ارتعاش در ماشین ابزار اما همچنین محافظت از سطح صفحه. آن به طور موثر می تواند سطح بشقاب را از خراشیده شدن جلوگیری کند.

(8) "O" نوع بسته ورق فولاد جوش داده شده بدنه استفاده می شود و خو در شومینه حذف استرس را دقیق تر بود.

(9) استفاده gripper هوا شناور نیروی بزرگ نگهداری و تغذیه صاف است; جفت کردن انتگرال نوع حمل استحکام خوب و راحت حرکت گیره.

(10) سیستم گیره اتوماتیک حفاظت میکند، که منطقه حفاظت تنها برای جنبش جابه جایی برای اطمینان از تداوم عملیات برنامه فشار می تواند.

(11) انتگرال پرتو ساختار، طراحی یکپارچه حمل و متقابل پرتو افزایش سفتی و موقعیت یابی دقیق و پایدارتر تحت شرايط تغذيه با سرعت بالا است و انحراف پویا از محور x و دسته از بین می برد جدول.

(12) برای انجام شبیه سازی نمایشی از ماشینکاری با شماست و راه ممکن است. اگر قادر به قطع بخش هایی متعدد در هیئت بزرگ هستند، هیئت مدیره می تواند ذخیره تا آنجا که ممکن و استفاده از مواد را می توان بهبود یافته است.

(13) نمایش رولت تبدیل ایستگاه مشت نمایش زمان پردازش صفحه نمایش مقدار و مرگ زندگی (بار فشار) نمایش.

(14) مرگ خودکار انتخاب و پردازش: سیستم به طور خودکار قالب مناسب برای پردازش را انتخاب کنید