2017 شروع خوب: کانادا سفارش مشتریان 4 دستگاه CNC پانچ ماشین

در 8 فوریه، شرکت چینگدائو آمادا با مشتری کانادا، دو دستگاه پانچینگ سروو CNC، دو ماشین چکش هیدرولیکی CNC با پیکربندی هیدرولیک CNC را امضا کرد، تا سال 2017 شروع خوبی داشته باشد:

امضای سفارش به لطف چینگدائو آمادا بدون سرمایه گذاری تحقیق و توسعه، و همچنین تعداد زیادی از کارهای آماده سازی از بخش های مختلف، چینگدائو Amada ترکیب موتور پانچ و سروو برای دستیابی به سرعت سریع تر، دقت بالا، سر و صدای کم، انرژی کم مزایای عملکرد مصرف، مشتریان استقبال می شود!
در روند پیگیری سفارش، اداره کسب و کار همواره در تماس نزدیک با مشتریان، نیاز به مشتری به موقع برای انتقال وزارت تکنولوژی، پس از ارتباط مکرر، برنامه شرکت ما به دست آوردن مشتری به رسمیت شناختن. مشتریان امروز به شرکت ما وارد شدند تا از دیدارهای منظم بازدید کنند و همراه با رهبری شرکت، کل پروسه تماشای دستگاه تست تجهیزات، عملکرد شرکت در تمام جنبه های CNC پانچ فراتر از انتظارات مشتریان است، مشتریان قرارداد چهار تجهیزات را امضا کردند!

IMG_2710.jpg

گزارش شده است که مشتری در محلی دارای نفوذ بیشتری است و دارای دفاتر شعبه ای در ایالات متحده است، پس از نصب و استفاده از دستگاه های CNC پانچینگ ، این شعبه همچنان به خرید سایر مشخصات دستگاه ادامه خواهد داد ، امضای قرارداد برای آینده برای انجام عملیات بیشتر پایه گذاشت!