ماشین بازیافت اتوماتیک بازیافت ماشین ساندویچینگ محیط زیست1382237907515774281.jpg

1. اصل / اتوماتیک بازیافت مجدد دستگاه شن و ماسه ساز محیط زیست


این تجهیزات از هوای فشرده برای انجام قدرت، جت ساینده به سطح قطعه کار با سرعت بالا، از طریق اثر سطح زنگ زدگی سطح ساینده، به طوری که سطح به درجه خاصی از پاکیزگی و زبری، پمپ خلاء یا ژنراتور خلاء چند مرحله ای بازیابی فشار منفی شن و ماسه و گرد و غبار، از طریق تجهیزات جداسازی شن و ماسه و گرد و غبار، جدا از استفاده از جداسازی ساینده، گرد و غبار و زنگ زدن به درام گرد و غبار ادامه خواهد داد.


2. استفاده از ماشین بازیافت / بازیافت اتوماتیک دستگاه شن و ماسه


می تواند به طور گسترده ای در کشتی ها، پل ها، پروژه های حفاظت از آب، معدن، نفت، مواد شیمیایی، متالورژی، کاغذ، ساخت بندر، ساخت هواپیما و وسایل نقلیه و سایر زمینه ها مورد استفاده قرار گیرد. پردازش تکنولوژی پیشرفته، کارآیی با کیفیت بالا و کارآیی کامل شن و ماسه. هر دوی اینها به طور کامل انواع لوکوموتیو و سایر لوازم جانبی کوچک و متوسط را در معرض زنگ زدگی قرار می دهند، مسمومیت فیلم قدیمی، اکسید و سایر مواد، اما همچنین سطح مورد نیاز زبری را دریافت می کنند. برای رنگ برای قرار دادن بهترین پایه برای پردازش پس از. مدل سندبلاست محیط زیست در مجموع زاویه داخلی، زاویه بیرونی، هواپیما، رادیان قلمو و دیگر اشکال، برای انطباق با انواع شکل های ساختاری قطعه کار است.


201233016343.jpg


3. ترکیب / ماشین بازیافت مجدد ماشینکاری شن و ماسه محیط زیست


ساختار کلی

1) جداسازی شن و ماسه شن و ماسه: از طریق گیره می توانید به سرعت با مخزن ماسه بارگیری کنید.

2) فشار سنج هوا: نشانگر فشار هوا هوای هوای نفوذ هوا است.

3) شیر کاهش فشار: اندازه فشار کار را تنظیم کنید

4) شیر ترکیبی: شیر کنترل گاز: استاد اجزای هسته کنترل کننده دستگاه شن و ماسه است، کیفیت سیستم به طور مستقیم تاثیر می گذارد که آیا دستگاه ماسه شویی می تواند عملیات sandblasting قابل اعتماد است. ترکیبی از ویژگی های شیر ترکیبی است: عملیات sandblasting sandblasting دستگاه به طور خاص پایدار و قابل اعتماد است، زیرا در کنترل عملیات sandblasting، شن و گرد و غبار وارد دستگاه کنترل در داخل اجزای کنترل نمی شود آسیب دیده است.


کنترل شیر کنترل تمام تجهیزات گاز کنترل شیر کلیه تجهیزات شیر کنترل گاز کنترل تمام تجهیزات شیر کنترل گاز کنترل کل تجهیزات تامین گاز و قطع تجهیزات جاده و قطع تجهیزات جاده و قطع برق جاده و برش - خاموش، گاز و اگزوز از طریق مسنجر سوئیچ دستگاه شن و ماسه عملیات امن تر است.

5) از طریق باز کردن و بستن آن برای کنترل فشار مخزن فشار یا اگزوز

6) دریچه ی سلولزی: از طریق باز و بسته شدن آن برای کنترل عمل ترکیبی شیر

7) Silencer: اگزوز و از بین بردن نویز هوا

8) شیر شیر: کنترل دستگاه گاز انفجار را کنترل کنید

9) شیر شیر: کنترل افزایش هوای تامین

10) لوله فیلتر: فیلتر گرد و غبار.

11) جداکننده روغن و آب: منبع هوا برای تصفیه آب.

12) لوله گرد و غبار: ذخیره سازی گرد و غبار.

13) قاب: اجزای پشتیبانی دستگاه ماسه شویی.

14) شیر شیر: برای فیلتر آب توزیع آب ضد آب.

15) شن و ماسه: تنظیم جریان شن و ماسه دستگاه ماسه شویی. در پایین مخزن قرار می گیرد، می توان نسبت هوا و شن و ماسه را تنظیم، به طوری که بهترین حالت اسپری.