طرح محاسبه مصرف عکس فولادی که معمولاً در دستگاه انفجار شات مورد استفاده قرار می گیرد

در فرآیند کاربرد کلی ، مردم فکر خواهند کرد که مناسب است از مقادیر خروجی جریان نامی و جریان بدون بار استفاده شود تا جریان دقیق انفجار شات محاسبه شود. اگر نادرست باشد ، تفاوت بسیار زیادی وجود خواهد داشت. دلیل اصلی این امر این است که جریان فقط می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص اینکه آیا شرایط دفتر تأسیسات انفجار شلیک رضایت بخش است یا خیر. این تأثیر هنوز بسیار ظریف است. بیایید در مورد چگونگی بررسی و تعیین تفاوت بین جریان نامی و جریان بدون بار صحبت کنیم. آنچه باید درک کنیم این است که حداکثر ظرفیت انفجار شلیک دستگاه انفجار شلیک رابطه مستقیمی با قدرت موتور انفجار تیر دارد. می تواند به 16kg / kw.min برسد.


未标题-1


بگذارید&# 39؛ فرمول خاص زیر را به اشتراک بگذارد:

جریان اصلی تجهیزات انفجار شلیک فلزی (کیلوگرم)=قدرت موتور انفجار تیر (کیلوگرم / کیلو وات * دقیقه) * قدرت دستگاه انفجار شات (کیلو وات)

تفسیر واحد:

1. کیلوگرم: کیلوگرم ، معمولاً واحد جرم.

2. kw: کیلووات ، واحد برق؛

3.min: ثانیه ، واحد زمان

به طور خاص تجزیه زیر را درک کنید:

دستگاه انفجار شات با قدرت 15kw هنگامی که جریان به 30A برسد ، سرعت جریان شات فولادی در دقیقه است: (با فرض اینکه قدرت موتور 16kg / kW.min باشد)

"15 * 16=240kg"

دوستان عزیز ، توجه داشته باشید که تجزیه فوق فقط نمونه ای از الگوریتم فرعی است که به همه می دهیم. نمی تواند واقعیت داشته باشد. برای محصولات خاص ارائه شده توسط مشتریان ، ما هنوز باید آن را بطور جداگانه محاسبه کنیم.