دانش عمومی در مورد لوازم جانبی ماشین آلات و ماشین های منفجر کننده شات

دانش رایج در مورد لوازم جانبی دستگاه انفجار شلیک و دستگاه های انفجار شلیک:


I. پره های پروانه دستگاه انفجار شات

دلیل اصلی از بین رفتن تیغه این است که میزان تماس با پرتابه کمی بیشتر است. در مقایسه با لوازم جانبی دیگر ، پره پروانه نیز جدی تر است. طول عمر حدود 500 ساعت است. بر بازده و کیفیت انفجار تیر شما تأثیر می گذارد.

yelun

2. لوازم جانبی ماشین منفجر

آستین جهت دار در بلستر شات اغلب برای تنظیم زاویه عکس استفاده می شود. اگر این قسمت آسیب دیده و فرسوده شود ، مواد شلیک در همه جا پراکنده می شوند. در این حالت ، نیاز به تعویض یا حفظ به موقع دارد.


3. گردآورنده گرد و غبار لوازم جانبی دستگاه انفجار شات

این یک گردآورنده مهم و ضروری گرد و غبار در دستگاه انفجار شلیک است. من معتقدم که لازم نیست در مورد آن بیشتر بگویم. این است که مقدار زیادی ناخالصی گرد و غبار را از بین ببرید. مهم نیست که دستگاه انفجار شلیک در حال کار باشد ، مقدار مشخصی از گرد و غبار و ناخالصی ها را تولید می کند ، همچنین باید کیسه جمع کننده گرد و غبار مرتبا تعویض شود ، در غیر این صورت این کارآیی و اثر انفجار شلیک شما را تحت تأثیر قرار می دهد. طول عمر بیشتر از سایر مؤلفه ها خواهد بود. تخمین زده می شود که حدود سه سال به طول انجامد کیفیت شما چگونه است؟ به طور کلی ، بهتر است یک کیسه فیلتر با کیفیت بالا انتخاب کنید.

chuchenqi

4. لوازم جانبی ماشین منفجر

در اینجا برای گفتن اینکه چرخ قرص اصلی ترین قسمت آسیب دیده است ، چرا اینگونه می گویید؟ از آنجا که نقش های زیادی را ایفا می کند ، به عنوان واسطه ای بین گلوله ها و تیغه ها ، به طور طبیعی باعث سایش و ریزش می شود. طول عمر حدود 1000 ساعت است.