ویژگی های دستگاه انفجار شات نوع لاستیکی

ویژگی های دستگاه انفجار شات نوع لاستیکی:

دستگاه انفجار گلوله ای خزنده لاستیکی تولید شده توسط شرکت Puhua Heavy Industry Co. Ltd. با استفاده از فن آوری انفجار گلوله گریز از مرکز گریز از سرعت بالا ، از شرکت آلمانی LUOSIl استفاده می کند ، که می تواند به طور قابل توجهی کارایی نظافت را بهبود بخشد و کیفیت مطلوب تمیز کردن را بدست آورد. ، میزان شکست پایین و سایر مشخصات.

1- چگونگی بدنه دستگاه انفجار شلیک و دستگاه انفجار شات پس از شبیه سازی طرح ریزی پویا سه بعدی کامپیوتر تعیین می شود ، به گونه ای که سطح پوشش جریان پرتابه با دقت سطح قطعه کار را می پوشاند و پرتابه همزمان به سمت آن پرتاب می شود. قطعه کار از تمام جهت های سطح قطعه کار.

2. استفاده از مسیر لاستیکی استیل مقاوم در برابر سایش باعث کاهش برخورد و آسیب به قطعه کار می شود و نویز دستگاه را کاهش می دهد.


1

3- جداسازي كننده هوا را بپذيريد كه خاصيت جداسازي خوب و بهره وري زيادي دارد و باعث كاهش فرسودگي قطعات (مانند پره هاي بلستر شات) مي شود.

4- از یک گردآورنده گرد و غبار از نوع کیسه استفاده می شود و غلظت انتشار گرد و غبار پایین تر از استاندارد ملی است که باعث بهبود محیط کار کارگران می شود.

5- پس از تمیز کردن قطعه کار ، می توان مسیر را معکوس کرد تا به طور خودکار تخلیه شود.

6. دستگاه انفجار شات از نوع خزنده لاستیکی فرم محبوب گودال را تصویب می کند ، که موجب صرفه جویی در هزینه ساخت بنیاد گودال می شود.