فیلتر جمع آوری گرد و غبار چگونه حذف گرد و غبار موثر است؟


x1_1.1377139735_600_450_110010.jpg

اول از همه، در زیر دستگاه جمع آوری گرد و غبار فیلتر نوعی از تجهیزات حذف گرد و غبار است؟


تجهیزات فیلتر جمع آوری گرد و غبار برای تشخیص کلمات به بسیاری از مدل ها، کارتریج فیلتر باید به تعداد زیادی از مدل های ساخته شده، هزینه های هزینه های دوستان مشتری با توجه به اندازه هوا به طراحی.

اگر ماهیت عنصر فیلتر از فیلتر گرد و غبار فیلتر عامل مهم در تعیین نوع فیلتر گرد و غبار مناسب برای درمان گرد و غبار است. در شرایط عادی، فیلتر کارتریج فیلتر فیبر پلی استر بیشتر است، درجه حرارت بالا بسیار بالا نیست. دمای کلی دمای زیر 100 درجه سانتیگراد. البته، ماده ویژه ای با درجه حرارت بالایی وجود دارد، اما هزینه آن بسیار زیاد است تا نامناسب باشد. البته، اگر شما یک درخواست خاص داشته باشید، ما چینگدائو Puhua سنگین شرکت ماشین آلات، آموزشی ویبولیتین می تواند ملاقات.

اما تنها نکته این است که اگر شما نیاز به مواد کارتریج فیلتر خاص، لوازم جانبی به احتمال زیاد به ما نیاز به خرید. در برنامه تولید ممکن است بیش از تجهیزات معمول جمع آوری گرد و غبار در دوره ساخت و ساز دیگر نیاز بیشتری داشته باشد.


1342151652615.jpg


چینگدائو Puhua شرکت ماشین آلات سنگین، آموزشی ویبولیتین مزایای استفاده از فیلتر گرد و غبار فیلتر چیست؟


1، با توجه به شرایط سازگار با محیط زیست، ماژول ترکیبی از 2m3 / h بالاتر از حجم هوا است.

2، صفحه نمایش لمسی PLC کنترل اتوماتیک، آسان برای مشاهده وضعیت کار.

3، فن خارجی اشغال شده توسط جعبه، حجم هوا می تواند تا حد زیادی افزایش یابد.

4، فیلتر به طور خودکار تمیز کردن آنلاین، بدون نیاز به توقف عملیات میزبان دیگر، هنگامی که سطح اشباع سطح فیلتر و مقاومت به یک مقدار مجاز خاص زمانی که شیر تزریق به طور خودکار باز می شود، و در روند کار میزبان به نوبه خود بر روی واحد فیلتر تنها به عقب دمیدن تمیز

5، استفاده داخلی از کارتریج فیلتر با کارایی بالا به عنوان یک عنصر فیلتر، مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت بالا، ظرفیت بارگیری را به طور قابل توجهی افزایش داد.

6، مهر و موم خوب، ساختار جمع و جور، گرد و غبار ثانویه رایگان، صرفه جویی در منطقه.

7، عمر طولانی، بدون جایگزینی مکرر قطعات فیلتر، تا 5 سال بدون تعمیر و نگهداری، به طوری که جمع آوری گرد و غبار همیشه در شرایط کار خوب است.

8، هوای فشرده به صورت خودکار تمیز، بازسازی فيلتر مواد مؤثر، پديده خمير کم، کاهش فشار کم، کاهش مصرف انرژی فن و صرفه جويي در مصرف انرژي.

9، فیلتر زیر میکرون، هیچ دودکش نمی تواند مستقیما تخلیه شود.

10، واردات شیر تزریقی، عمر آن بیش از 1 میلیون بار، مصرف انرژی کم فشرده هوا، در مقایسه با گرد و غبار سنتی، فشار تزریق می تواند بیش از 30٪ کاهش یابد.

11، استفاده از فیلتر قابل تنظیم 1um می تواند به طور موثر جلوگیری از استنشاق آب و روغن حاوی ذرات آوار (اختیاری).

ec95fda4e82298f68b3b363da43f8c89_310_0_max.jpg

چینگدائو Puhua ماشین آلات سنگین شرکت، آموزشی ویبولیتین فیلتر اثر گرد و غبار چگونه؟


چینگدائو Puhua شرکت ماشین آلات سنگین، آموزشی ویبولیتین فیلتر جمع آوری گرد و غبار گرد و غبار حذف رطوبت از گرد و غبار حذف تجهیزات، فیلتر، تزریق شیر، سیستم کنترل با استفاده از محصولات معروف جهان وارد شده است. عنصر فیلتر با استفاده از روش سوزش پریستالی پلی استر و تبدیل به یک ابر فيلم، بازده تصفیه ذرات submicron تا 99.99٪، هوای فشرده، دمیدن گرد و غبار برای بازگرداندن فیلتر، سیستم کنترل با استفاده از رابط انسان و ماشین می تواند کنترل اتوماتیک


چینگدائو Puhua شرکت ماشین آلات سنگین، آموزشی ویبولیتین جمع آوری گرد و غبار فیلتر چگونه اصل طراحی است؟


طراحی منحصر به فرد گرد و غبار فیلتر گرد و غبار، از جعبه نزول پس از ساختار عمودی، به بخش تعمیر و نگهداری ساده در حال تلاش برای تعمیر و نگهداری ساده، به طوری که جایگزینی فیلتر امن تر، سریع تر و آسان تر است. از آنجا که واحد گرد و غبار عمر طولانی و جمع آوری گرد و غبار عالی و ظرفیت تمیز کردن، به طوری که برای اطمینان از کار طولانی، اما هنگامی که نیاز به جایگزینی فیلتر، ابزار سریع، آسان و یا حتی می تواند از هم جدا و چهره سازی.


در عمل عادی، مانند: گرانش، نیروی ناشی، برخورد، جذب الکترواستاتیک، غربالگری و غیره. هوای گرد و غبار از بالای ورودی به نوع فیلتر جمع کننده گرد و غبار، ذرات گرد و غبار بزرگتر به علت سطح مقطع عرضی، سرعت باد و بهبود محلول مستقیم، ذرات گرد و غبار کوچکتر از طریق فیلتر. گرد و غبار خارج از فیلتر کارتریج به دام افتاده است، هوا را از طریق مرکز کارتریج به داخل محفظه تمیز هوا، و سپس توسط خروجی توسط تخلیه فن تمیز کنید. همانطور که فیلتر ادامه می یابد، گرد و غبار و گرد و غبار فیلتر بر روی سطح کارتریج افزایش می یابد و به عنوان فیلتر همچنان افزایش می یابد، کنترل حالت جامد سوپاپ سوپاپ را برای باز کردن دریچه دیافراگم هوا، و فشار مستقیم هوا به طور مستقیم به انتخاب مرکز فیلتر، گرد و غبار جمع آوری شده در سطح فیلتر تمیز کردن روشن، به طوری که بازسازی فیلتر کارتریج فیلتر. گرد و غبار با جریان اصلی هوا و تحت عمل گرانش به داخل سطل گرد و غبار است. چرخه، فیلتراسیون مداوم، به طوری که تجهیزات به طور مداوم تضمین شده است.