بازیافت کاملاً اتوماتیک اتاق انفجار شن و ماسه ارسال شده به آفریقای جنوبی

دیروز ، اتاق شستشوی کاملاً اتوماتیک به آفریقای جنوبی ارسال شد. اتاق شن و ماسه بازیافت کامل اتوماتیک برای بهبود چسبندگی روکش ها مناسب برای رسوب ، زنگ زدگی و تقویت ریخته گری در مقیاس بزرگ ، سازه های فلزی جعلی ، ماشین آلات ساختمانی ، دیگهای صنعتی ، ماشین آلات شیمیایی ، کشتی سازی و سایر سطوح است.

未标题-1

اتاق اتوماتیک انفجار ماسه ای پنوماتیک کاملاً اتوماتیک فناوری پیشرفته کف انفجار شات را تصویب می کند. از آنجا که ساختار لانه زنبوری کف انفجار شلیک روی سطح اتاق انفجار توزیع می شود و حالت کار مکش زیر باد ورودی ، این باعث می شود که یک جریان یکنواخت هوا از بالا به پایین در کل اتاق انفجار ماسه تشکیل شود ، و گرد و غبار ناشی از انفجار شلیک به طور موثری در زیر سطح 0.5 متر از سطح زمین سرکوب می شود ، به طوری که اتاق انفجار از دید بالایی برخوردار است و تأثیر کارگران بر روی قطعه کار بصری قابل مشاهده است ، بنابراین این نیز باعث بهبود کار می شود کارایی کارگران

2

مزایای اتاق مکانیکی بازیافت اتوماتیک بازیافت مکانیکی Pricewater:

این سری از اتاق های اتوماتیک انتقال و بازیافت مکانیکی انفجار ماسه ای مناسب برای آبکاری ، زنگ زدگی و تقویت ریخته گری ها و فرجنجس در مقیاس بزرگ ، سازه های فلزی جوش داده شده ، ماشین آلات مهندسی ، دیگهای صنعتی ، ماشین آلات شیمیایی ، کشتی سازی و سایر سطوح برای بهبود چسبندگی پوشش ها می باشد .

اتاق انفجار بازیافت مکانیکی Puhua دارای یک ساختار ساده و قابل اعتماد ، بار بیش از حد قوی است و مسدود کردن آن آسان نیست. اتاق انفجار بازیافت مکانیکی مزایای نصب راحت ، کم هزینه و نگهداری راحت را دارد. این مورد توسط کاربران درمان سطح استفاده می شود.