مشتریان ایرانی سه تجهیزات را از چینگدائو پووهوا سفارش داده اند

محصولات اصلی صنعتی چینگدائو Puhua Heavy شامل ماشین شستشوی انفجاری، اتاق انفجار شن و ماسه، ماشین آلات سوراخ کردن ماشین آلات CNC، ماشین تراش CNC برای صفحات ضخیم، ترمز مطبوعاتی CNC، دستگاه برش و غیره. این شرکت از سال 2009 فعالیت تجاری بین المللی را آغاز کرده است، بیش از 60 کشور را صادر کرده است.

SE3510.jpg

به تازگی، ایرانی مشتریان از شرکت ما بازدید کردند ، آنها در ماشین پانچ ماشین آلات CNC ما علاقه مند هستند، مهندس ما جزئیات شرکت و ماشین آلات ما را معرفی کرده است ، همچنین برخی از سوالات را با مشتریان ارائه می دهد.

FCD39DEA530DBDCC7462A8C65C914E41.jpg

مهندس ما مشتریان را به بازدید از کارگاه ما هدایت می کند، آنها از محیط سایت و پردازش جزئیات خود راضی هستند. آنها زمانی که مهندس ما به آنها گفت ما می توانیم دستگاه پانچ ماشینکاری مخصوص بشقاب ضخیم تا 25 میلیمتر تولید کنیم شوکه می شوند.

New design of AMD-357.jpg

مشتریان بسیار علاقه مند بودند زمانی که مهندس ما به آنها گفت ما در حال بهبود فن آوری و ظاهر خود را برای دستگاه CNC ما پانچ، آنها دوست جدید طراحی ما زمانی که ما نشان می دهد تجهیزات جدید ارائه به آنها.

IMG_0409_副本.jpg

پس از دو هفته بازدید از این شرکت، مشتری سه دستگاه پانچ هیدرولیک CNC را با ما سفارش داد. مقدار این قرارداد حدود 220،000 دلار است.


اکنون ما این تجهیزات را برای مشتریان تولید می کنیم. پس از آن ما تجهیزات را به مشتری ایرانی تحویل می دهیم و مهندس برای نصب و اشکالزدایی دستگاه ارسال می کنیم.