ویژگی های اصلی دستگاه انفجار غلتکی بزرگ

1. چیدمان دستگاه انفجار شلیک با شبیه سازی پویا سه بعدی کامپیوتری شبیه سازی می شود و زاویه و موقعیت تنظیم شده توسط طراحی رایانه تعیین می شود تا قطعه کار به طور کامل و کامل تمیز شود و ناحیه کور و زاویه مرده باشد. به حداقل کاهش می یابد

2. بدنه محفظه تمیزکاری توسط صفحه فولادی و قاب فولادی پروفیل جوش داده می شود. بدنه محفظه با محافظ مخصوص محافظت در برابر سایش 10 میلی متر پوشانده شده است و برای محافظت و تعویض آسان با مهره محافظی فشرده می شود. صفحات محافظ توسط اتصالات دامان محافظت می شود.

3. شفت های غلتکی غلتک های تغذیه و تخلیه ، همه با لوله های فولادی بدون درز با کیفیت بالا از جنس کربن جوش داده شده و سرهای شافت و محکم را جوش داده اند. شکل و ابعاد نصب به عنوان یک کل پس از جوشکاری پردازش می شود تا از همدردی اطمینان حاصل شود.

4- سیستم گردش پرتابه یک سیستم سرریز و جبران پیشرفته را اتخاذ می کند تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات در طول زمان بهره برداری از مقادیر مناسبی از پرتابه ها برخوردار بوده و هیچ گونه تلفات انتقالی پیش بینی نشده ای كه بر اثر تمیزكاری تأثیر داشته باشد ، وجود نخواهد داشت.

5- این تجهیزات از بین بردن گرد و غبار دو مرحله ای را تصویب می كند. ابتدا گرد و غبار از طریق جعبه پیری در معرض حذف گرد و غبار درشت قرار می گیرد ، ذرات بزرگتر مستقر می شوند ، و سپس از جمع کننده گرد و غبار فیلتر نوع فیلتر برای تصفیه ریز استفاده می شود. اثر جذب گرد و غبار خوب است ، و راندمان حذف گرد و غبار برای گرد و غبار میکرون می تواند به 99.5 درصد برسد.

6. این دستگاه توسط کنترلر منطق قابل برنامه ریزی زیمنس (PLC) کنترل می شود ، مبدل فرکانس نیز محصولات زیمنس است و سایر اجزای الکتریکی همگی محصولات Chint هستند. کل این سیستم به سوئیچ اتوماتیک / دستی مجهز شده است و مجهز به کارکردهای محافظت از ایمنی مانند اتصال الکتریکی ، قفل خودکار و زنگ خطا برای اطمینان از عملکرد ایمن تجهیزات است.

主图模板