ماشین های انفجار حرفه ای شات به شما می گویند که چگونه ماشین انفجار شات را درست انجام می دهید!

شات انفجار دستگاه روش صحیح عملیاتی:

711704436089706.jpg

ماشین انفجار کمربند شلاق زدن

1، بهره برداری از تجهیزات شات انفجار تجهیزات اجرای دقیق پست های پست ثابت کار، آشنا با عملکرد و ویژگی های هواپیما.


2، با دستورالعمل های عملیاتی، استفاده، تعمیر و نگهداری کتابچه راهنمای انفجار شات آشنا شوید.


3، اپراتور باید پانل کنترل (پانل) تمام سوئیچ ها را در موقعیت تنظیم دلخواه (از جمله سوئیچ قدرت) قبل از اینکه آنها بتوانند بوت شوند، بررسی می کنند تا به منظور جلوگیری از سوء عملکرد، آسیب به تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، در نتیجه حوادث تجهیزات .


4، اپراتورهای غیر محلی نباید آزادانه به کار یا لمس منطقه کنترل سوئیچ الکتریکی بپردازند و به منظور اجتناب از حوادث، ممکن است نزدیک به محل کار محلی نباشند.


5، اپراتور باید لباس های محافظ، عینک و غیره را بپوشاند.


6، اپراتورها وقتی که روشن می شوند، توجه ویژه ای به انواع ابزار در پانل می کنند. زمانی که تمام ابزارها به مقادیر طبیعی خود برسند، می توانند جرثقیل های کوچک (نوار نقاله غلتکی) را به برنامه کاری بفروشند. اگر متوجه شدیم که ابزار فردی یک خطای بزرگتر را نشان می دهد (نه طبیعی)، بلافاصله خاموش می شود. قبل از بوت عادی، عیب یابی دستگاه را بررسی کنید.


7، عملیات تجهیزات، اپراتور باید تجهیزات را برای سر و صدای غیر طبیعی و بیش از حد بخش های مختلف دستگاه بررسی کند. هنگامی که این تجهیزات گسل جدی در عملیات پیدا می کند، بر اساس دکمه "توقف اضطراری" تعمیرات را متوقف می کند و برای از بین بردن خطای تجهیزات با متخصصان همکاری می کند.


8، اپراتور باید به وسیله "مدیریت تجهیزات" برای تعمیر و نگهداری روزمره و تعمیر و نگهداری هفتگی (از جمله روانکاری)، تجهیزات انفجاری را شلیک کند. گرد و غبار و گرد و غبار را در گردآورنده گرد و غبار به طور مرتب هر هفته تمیز کنید تا به کیفیت کیفیت گرد و غبار برسید و اطمینان حاصل کنید که تجهیزات در شرایط خوبی قرار دارد.


9، اپراتور باید تولید همزمان با تولید و ایمنی متمدن را همزمان به طور دقیق انجام دهد.


10، کار تمام شده است، بلافاصله سوئیچ قدرت را قطع می کند، به طوری که تجهیزات ماشینکاری انفجار در عملیات. و تمیز کردن محل کار.