مشتریان عربستان سعودی چهار تجهیزات را از چینگدائو پووهوا سفارش داده اند

دو مشتری از عربستان سعودی ماه گذشته از کارخانه ما بازدید کردند؛ آنها علاقه مند به ماشین شستشوی ما هستند، اتاق ماسه انفجاری، اتاق نقاشی و اتاق خشک کردن.


مهندسین و فروشندگان ما این شرکت را معرفی کرده اند، آنها بسیار علاقه مند هستند زمانی که مشتریان می دانند که ما قبلا بیش از 60 کشور صادر کرده ایم.


پس از آن، مهندس ما جزئیات طراحی ما معرفی کرد که مطابق با نیاز کار مشتری طراحی شده است ، همچنین به برخی سوالاتی که مشتریان علاقه مند هستند پاسخ می دهند. مشتریان با تکنولوژی و طراحی مهندس ما بسیار راضی هستند.

مهندس ما مشتریان را به بازدید از کارگاه ما هدایت می کند، آنها از محیط سایت و پردازش جزئیات خود راضی هستند. آنها زمانی که مهندس ما به آنها گفت ما می توانیم دستگاه پانچ ماشینکاری مخصوص بشقاب ضخیم تا 25 میلیمتر تولید کنیم شوکه می شوند. آنها همچنین علاقه مند به ماشین های پانچینگ CNC هستند و به ما می گویند که با پروژه دیگر ارتباط برقرار می کنند.

پس از بحث در مورد تکنولوژی و قیمت، مشتریان تصمیم گرفتند و دستور چهار تجهیزات را از شرکت ما، دستگاه شات انفجاری، اتاق انفجار شن و ماسه، اتاق نقاشی خشک و اتاق خشک کردن را سفارش دادند. مقدار این قرارداد بیش از 300،000 دلار است. مشتریان به من گفتند که از چهار شرکت دیگر بازدید کرده اند اما ما را انتخاب کرده اند، ما بسیار افتخار می کنیم که از رقبای خود برجای بگذاریم.

 

اکنون ما این تجهیزات را برای مشتریان تولید می کنیم.

Sand blasting room 01.jpg

Sand blasting room 02.jpg

SE3510.jpg

New design of AMD-357.jpg

mmexport1463040892769.jpg