خط پردازش فولاد

خط پردازش فولاد

دیروز خطوط فرآوری فولاد خریداری شده توسط مشتریان سنگاپور همه ارسال شده اند. از آنجا که خط پردازش فولاد بسیار بزرگ است ، به شش خودرو تقسیم شد که سرانجام دیروز به سنگاپور ارسال شدند.

JOJLLYNBBKRWWG7NA7PY%0U


خط پردازش صفحه فولادی   ویژه انفجار صفحه فلزی ، فولادی مقطعی ، تیرها یا سازه طراحی شده است. دستگاه انفجار پلاستیکی صفحه فلزی ، بخش فلزی ، تیرها ، میله ها با اتخاذ مزایای محصولات مشابه از داخل کشور و خارج از کشور طراحی و تولید می شود.

قسمت تمیز کردن زنگ زدگی (تمیز کردن ضربه) چرخ انفجار با کارایی بالا و جداکننده ماسه شات از نوع شاتر کامل را تصویب می کند.

دستگاه جارو برقی نایلون مخصوص ساخته شده با مقاومت بالا و ونتیلاتور با فشار بالا را تصویب می کند. قسمت پیش گرم کردن و خشک کردن ممکن است روشهای مختلف گرمایش را اتخاذ کند. قسمت پاشش رنگ روش پاشش هوا بدون فشار را اتخاذ می کند.

مجموعه کامل تجهیزات توسط PLC کنترل می شود ، و تجهیزات کامل کامل اندازه پیشرفته بین المللی است.

این ماده عمدتاً برای تصفیه سطح (یعنی پیش گرم کردن ، از بین بردن زنگ زدگی ، پاشش و خشک کردن رنگ) صفحه فلزی و بخشهای مختلف ساختاری و همچنین برای تمیز کردن و تقویت قطعات سازه فلزی استفاده می شود.

_@_)SP]I74OLO(COTM0$8Z6

خط پردازش صفحه فولادی فقط یکی از بسیاری از محصولات شرکت ما است. بسیاری از انواع دیگر دستگاه های انفجار شلیک و ماشین های پانچ کن CNC در شرکت ما وجود دارد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به گروه صنعت سنگین Qingdao Puhua خوش آمدید.