مزایای استفاده از دستگاه انفجار شات زنجیره ای

مزایای استفاده از دستگاه تمیز کننده تقویت کننده انفجار ضربان تیزکن به روش زیر است:

1) اتخاذ دوره تناوبی ، چند قلاب ، مرحله ای نوع ، قطعه کار یکدیگر را به هم نمی زند و تغییر شکل نمی دهد و می توان در فضای موثر تا حد امکان و با راندمان تولید بالا آویزان شد.

2) اتخاذ فرم ورودی و خروجی منفرد ، به کمک تنظیمات مناسب چهار دستگاه انفجار شات با قدرت بالا ، به نوبه خود قطعه کار را اجرا کنید که به خوبی در استاندارد TES-0220 تقویت کننده الزامات فنی بوده و به تقویت مورد انتظار دست یافته است. اثر

3) سیستم کنترل الکتریکی PLC وارداتی را برای کنترل فرآیند شروع و متوقف کردن کل مجموعه تجهیزات اتخاذ می کند. از اتوماسیون بالایی برخوردار است و نظارت و محافظت پویا از هر سیستم از کل مجموعه تجهیزات را انجام می دهد. این سیستم دارای یک سیستم زنگ صدا و نور و کارکردهای خطای خودکار است.

4) قسمت های بالا ، پایین و مخالف محفظه تمیز کردن از چدن بسیار مقاوم در برابر سایش کروم و دارای ماندگاری طولانی است. یک اتاق تمیزکننده اصلی و دو اتاق کمکی اتخاذ شده است. درز بالا و درب کاری چند لایه مهر و موم شده ، با ساختار مناسب و عملکرد آب بندی خوب است.

5) سیستم حذف گرد و غبار تصفیه ثانویه گرد و غبار را تصویب می کند ، و ترکیبی از حذف گرد و غبار سیکلون و حذف گرد و غبار فیلتر پالس تا حد زیادی اثر حذف گرد و غبار را بهبود می بخشد ، و غلظت انتشار گرد و غبار پایین تر از استانداردهای ملی مربوطه است.


1