ترکیب و اصل کار لوله های فولادی از طریق دستگاه انفجار شات

1. انتقال جدول غلتک:

سیستم انتقال قطعه کار این دستگاه از روفرهای V شکل تشکیل شده است که با بدنه محفظه زاویه خاصی را تشکیل می دهند. قطعه کارها با چرخش قایق ها روی میز غلتک به جلو رانده می شوند. در عین حال ، به دلیل اینکه سطح V شکل روفرها زاویه ای با قطعه کار ایجاد می کند ، قطعات کار را هدایت می کند. برای حرکت چرخش برای رسیدن به هدف تمیز کردن هر سطح از قطعه کار.

(1) جدول غلتک ها شامل جدول غلتک ورودی ، جدول غلتکی جدول انفجار شات ، جدول غلتک انتقال متوسط و جدول غلتک خروجی است.

(2) غلطک های جدول غلتک ورودی و خروجی توسط لوله های فولادی بدون درز فولاد کربن با کیفیت بالا و سرهای شافت و محکم جوش داده می شوند. ابعاد رئوس و نصب پس از جوشکاری پردازش می شود ، که بار 1.2T / m را تضمین می کند (ظرفیت بار با توجه به وزن لوله فولادی قابل طراحی است) و همزیستی را تضمین می کند.

(3) غلطک های موجود در اتاق انفجار شلیک که در معرض انفجار شلیک قرار گرفته اند ، به غلاف های چدنی مقاوم در برابر سایش و کروم مجهز شده اند که به راحتی قابل تعویض هستند.

0_副本

2. سیستم انفجار شات و زنگ زدگی:

این اتاق از جلوی اتاق آب بندی جلو ، اتاق انفجار شلیک ، اتاق عایق میانی ، اتاق تمیز کردن ، اتاق آب بندی عقب ، سیستم بازیافت شات و سیستم حذف گرد و غبار اتاق انفجار تشکیل شده است.

3. اتاق تمیز کردن انفجار شات:

اتاق تمیز کردن عمدتاً وظیفه تمیز کردن سطح لوله فولادی را پس از انفجار شلیک و برداشتن زنگ زدگی دارد. تمیز کردن شات و رنده فولادی در سطح فوقانی لوله استیل بعد از برداشتن زنگ زدگی یک مسئله اساسی است. شرکت ما مبتنی بر تجربه انباشته شده در طول اجرای بسیاری از پروژه های انفجار لوله و حذف زنگ لوله های فلزی همراه با فناوری پیشرفته محصولات خارجی ، روشی برای تمیز کردن اولیه و دمیدن هوا ثانویه برای تمیز کردن لوله های فولادی پیشنهاد شده است: ثانویه دمیدن هوا از یک فن فشار قوی برای شلیک دوبار شوت در اتاق تمیز کردن استفاده می کند.

1