استفاده و ویژگی های خزنده شات انفجار ماشین

دستگاه انفجار ی خزنده متعلق به ماشین آلات است. است که به صنعت ماشین آلات جدید تعلق دارد و برای تمیز کردن اقلام تک یا کوچک و متوسط مناسب است. آن را با استفاده از چرخ فن با سرعت بالا چرخش پرتابه به قطعه کار در اتاق کار از دستگاه انفجار شات پرتاب پرتاب. برای رسیدن به هدف تمیز کردن.

دستگاه انفجار شات کرال دار عمدتاً برای تمیز کردن شن در ریخته گری های کوچک، قطعات کار جعلی، فنر و دیگر قطعات کار استفاده می شود.

دستگاه انفجار ی خزنده نوع شات به طور جامع از تکنولوژی های پیشرفته مختلف در خانه و خارج از کشور استفاده می کند. این یک تجهیزات تمیز کننده با اثر تمیز کردن خوب است, ساختار بسیار جمع و جور و غیر معمول سر و صدا کم. و دارای ویژگی های متمایز زیر است.

1

ویژگی:

1. عمدتا سه سرعت مختلف پیش بینوجود دارد. سرعت های مختلف پروژه سازی ویژگی های مختلف عملیاتی برای عملکرد ماشین فراهم می کند.

2. ویژگی های قابل توجه از عمر طولانی خدمات و ساختار ساده است.

3. اتخاذ زیر نوع پیشرفته برای ساختار جداسازی سریع، آن را تا به اثر جدایی رضایت بخش و بهره وری بالا، که باعث بهبود عمر خدمات یماشین.

4. قرقره کمربند اتخاذ ساختار فعلی بسیار پیشرفته تغییر سریع، که باعث بهبود کارایی عمل ماشین و کاهش فشار کار کارگران.

5. گرد و غبار جمع آوری مورد استفاده در دستگاه انفجار گلوله خزنده باعث می شود غلظت انتشار گرد و غبار پایین تر از استاندارد ملی، که نه تنها برآورده ملی کم کربن الزامات حفاظت از محیط زیست، بلکه بیشتر بهبود محیط کار کارگران و کارگران فراهم می کند با کار سالم است.