استفاده و مزایای دستگاه انفجار زنجیر حلق آویز

دستگاه انفجار شات گیرنده عبور ، وسیله ای است که از پروانه های چرخشی با سرعت بالا استفاده می کند تا پرتابه ها را به سمت قطعه کار با سرعت مشخص پرتاب کند ، از این طریق به طور موثری سطح قطعه کار را تمیز و تقویت می کند. به دلیل راندمان بالای تولید ، از نظر تولید انبوه مناسب است. می تواند انواع مختلف کار را به خصوص قطعات قطعه وزن نامنظم و سبک ، به طور گسترده در صنعت قطعات خودرو ، صنعت پردازش ماشین آلات و غیره مورد استفاده قرار دهد.

未标题-1

مزایای استفاده از دستگاه تمیز کردن انفجار ضربان تیزکن به روش زیر است:

1) با استفاده از عملكرد چرخه زنجیره ای ، چند قلاب ، مرحله به مرحله ، قطعه های كار با یکدیگر برخورد نمی كنند و تغییر شکل می یابند و می توان تا حد ممكن در فضای مؤثر آویزان شد و راندمان تولید زیاد است.

2) با استفاده از فرم تک در و تک ، با پیکربندی مناسب چهار منفجر شات با قدرت بالا ، قطعه کار به نوبه خود شلیک می شود ، که مطابق با الزامات فن آوری تقویت استاندارد TES-02-2 و دستیابی به انتظارات اثر تقویت کننده

3) سیستم کنترل الکتریکی از PLC وارد شده برای کنترل شروع و خاموش کردن کل مجموعه تجهیزات ، با درجه اتوماسیون بالایی استفاده می کند. این دستگاه همچنین با سیستم های دزدگیر صدا و نور و کارکردهای اتوماتیک کنترل خطا ، نظارت و محافظت پویا در کل سیستم از کل مجموعه تجهیزات را انجام می دهد.

4) قسمت های بالا ، پایین و مخالف محفظه تمیز کردن از چدن با مقاومت بالا در برابر سایش کروم ساخته شده است که عمر آن طولانی است. یک اتاق تمیز کردن اصلی و دو کمکی مورد استفاده قرار می گیرد. درزهای بالا و درهای کار با چند لایه مهر و موم شده است ، ساختار مناسب است و عملکرد آب بندی نیز مناسب است.

(5) سیستم حذف گرد و غبار تصفیه ثانویه گرد و غبار را تصویب می کند. ترکیبی از حذف گرد و غبار سیکلون و حذف گرد و غبار فیلتر پالس تا حد زیادی اثر حذف گرد و غبار را بهبود می بخشد ، و غلظت انتشار گرد و غبار پایین تر از استاندارد ملی مربوطه است.