مزایای دستگاه انفجار بت شات چیست؟

نوع درام نوع شلیک انفجار مزایای ماشین:

1.jpg

نوع شبیه ساز نوع شات انفجاری است که عمدتا از پروانه دوار با سرعت بالا استفاده می شود تا پرتابه را به قطعه کار در درام که به طور مداوم تبدیل می شود، پرتاب کند، به طوری که هدف از تمیز کردن قطعه کار متعلق به محدوده ماشین آلات ریخته گری باشد. مناسب برای حذف شن و ماسه، حذف زنگ، پاکسازی و سخت شدن سطحی ریخته گری و فرفری تا 15 کیلوگرم در صنایع مختلف است.


دستگاه شبیه سازی شبیه سازی طبل، مناسب برای تمیز کردن انواع ریخته گری و فرفره ها است که از برخورد و خراش نمی ترسند. این تجهیزات ایده آل برای تمیز کردن قطعات کوچک شن و ماسه باقی مانده و مقیاس بر روی سطح کارگاه های کار گرماکاری کوچک است. این عمدتا شامل غلطک ها، جداساز، ماشین های انفجاری شات، ماشین های کشش، و غیره موتور دنده و سایر اجزاء می باشد.

1. شکل اصلی گودال بی نظیر، صرفه جویی در هزینه ساخت و ساز پایه گودال


    2. بدن محفظه انفجار و ترتیب دستگاه انفجار شات بعد از شبیه سازی تخلیه سه بعدی از کامپیوتر تعیین می شود، به طوری که منطقه پوشش جریان تخلیه شده پرتابه به طور دقیق سطح کار قطعه را پوشش می دهد و پرتابه به طور همزمان قطعه کار را در جهت های مختلف از سطح تهیه می کند. .


    3. استفاده از دستگاه های انفجاری سانتریفیوژ پیستون های دارای پاشش فوق العاده می تواند کارایی تمیز کردن را بهبود بخشد و به کیفیت مطلوب تمیز کردن دست یابد.


    4 مفهوم طراحی ماشین، ساختار جمع و جور، آسان برای استفاده و نگهداری