دلایل اصلی پوشیدن تیغه های ماشین انفجاری شات چیست؟

محققان دریافته اند كه پره های ماشین انفجار شلیك بارها توسط پرتابه برخورد می كنند و ساختار اساسی تیغه ها تحت چنین نیروهای ضربه ای مكرر تغییر شکل می یابد. پس از فشردن بافت پایه تیغه برای ایجاد جریان ، باعث ایجاد سختی و شکستگی مداوم تحت تأثیر مداوم خواهد شد. در این حالت سطح تیغه محافظت خود را از دست داده است ، بنابراین بدن در معرض زیر فشار نیروهای مکرر ترک های ریز ایجاد می کند. در این زمان ، اثر پشتیبانی از بین می رود و ضربه پرتابه به راحتی از بین می رود. تکرار تکرار این کار باعث سایش تیغه خواهد شد.

未标题-1

بر اساس تحلیل فوق نتیجه می گیریم که عدم موفقیت تیغه های بلستر شلیک عمدتا به دلیل اثر ترکیبی سایش و خستگی ایجاد می شود. هنگامی که تیغ دستگاه انفجار شلیک کار می کند ، دچار استرس دوره ای می شود. به دلیل پوشیدن دوره ای پرتابه بر روی تیغه ، تغییر شکل تیغه دستگاه انفجار شلیک و از بین رفتن مواد نیز تسریع می شود. سایش و استرس دوره ای باعث می شود که تیغه در تمام مدت خسارت جمع کند و با گذشت زمان تیغه شکسته می شود.

2

اساساً ، علت اصلی عدم موفقیت تیغه های دستگاه انفجار شلیک در غلظت استرس نهفته است. اگر بتوانیم درجه ای از چنین غلظت را کاهش دهیم ، می توانیم عمر پره ها را افزایش دهیم.

گروه صنایع سنگین Qingdao Puhua یک تولید کننده تجهیزات مکانیکی حرفه ای با قدرت تولید قوی و سیستم خدمات پس از فروش عالی است. این شرکت نه تنها تجهیزات دستگاه انفجار شلیک بلکه تجهیزات دستگاه پانچ کن CNC را نیز تولید می کند که انتخاب خوبی برای شما برای خرید ماشین آلات و تجهیزات است.