اقدامات احتیاطی قبل از شروع ماشین انفجار شات چیست؟

هنگام راه اندازی دستگاه انفجار شلیک چه چیزی را باید توجه کنم؟ برخی از جنبه های ماشین آلات بزرگ مانند دستگاه های انفجار شلیک وجود دارد که قبل از استفاده نیاز به توجه ویژه دارند ، یعنی قبل از روشن شدن:

1. "سابقه تحویل" را بررسی کنید.

2. قبل از عمل ، ساییدگی گلگیرها ، پرده های لاستیکی ، غلطک ها و سایر قطعات پوشیده را بررسی کنید و در موقع جایگزین آنها شوید.

主图模板

3. همکاری قطعات مختلف در حال حرکت ، چه اتصال پیچ را شل کنید ، بررسی کنید و به موقع آن را محکم کنید.

4. بررسی کنید که هر گونه آوار در دستگاه ریخته شده و به موقع آن را بردارید تا از خرابی تجهیزات ناشی از مسدود شدن پیوندهای حمل و نقل جلوگیری کنید.

5. بررسی کنید که روغن کاری هر قسمت مطابق با الزامات باشد.

6. قبل از شروع ، شما فقط می توانید آمادگی را برای شروع آماده کنید وقتی که تأیید شود که هیچ کس در اتاق وجود ندارد و درب دسترسی با اطمینان بسته شده است. شما باید قبل از شروع دستگاه سیگنال بفرستید تا افراد در نزدیکی دستگاه ترک شوند.

7. به درستی مراحل عملکرد را دنبال کنید.

未标题-1

با توسعه صنعت تولید تجهیزات ، دستگاه های انفجار شلیک نیز پیشرفت بزرگی را به همراه داشته اند و بسیاری از محصولات جدید متولد شده اند ، از جمله: دستگاه های انفجار شلیک جاده ، دستگاه های انفجار فلزی ، ماشین های منفجر شونده فلزی و غیره انواع شات. دستگاه های انفجار نیز تغییر کرده و تجهیزات تقسیم بندی بیشتری نیز به نظر می رسد: تجهیزات ویژه ای از قبیل دستگاه های انفجار شلیک چرخ اتومبیل ، دستگاه های انفجار تیر داخلی لوله فولادی و دستگاه های انفجار تیر میله مکنده.