چرا نیاز به انفجار شات در پیاده رو پل بزرگراه دارید؟

1- پس از انفجار شلیک ، ضریب اصطکاک می تواند به 0.7-0.75 (Mu 65km / H) برسد و عمق بافت آن 45/0 باشد.

2. تجهیزات انفجار شلیک می توانند دوغاب و ناخالصی های سطح بتن را یکجا تمیز و پاک کنند.

3. مهم است که سطح بتن در همان زمان تراشیده شود تا سطح یکنواخت و خشن شود.

4- استحکام باند لایه ضد آب و لایه پایه بتونی بسیار بهبود یافته و در این فرآیند می توان ترک های بتونی و سایر بیماری ها را به طور کامل در معرض دید قرار داد تا از قبل اقدامات درمانی را از قبل انجام دهیم.

5- عملکرد ضد کشویی روکش در تونل الزامات بالاتری دارد. فرآیند انفجار شات یک روش پردازش با ساخت و سازهای ساده ، سرمایه گذاری تجهیزات کوچک ، هزینه عملیاتی پایین ، اثر قابل توجه و حفاظت از محیط زیست است.

6. استفاده از تجهیزات انفجار شلیک برای پاکسازی دوره ای روکش تونل می تواند وضعیت را تا حد زیادی کاهش دهد که ضریب اصطکاک پیاده رو به دلیل آلودگی و علائم تایر کاهش یابد ، که این امر مقاومت در لغزش روکش تونل را بسیار بهبود می بخشد و میزان تصادف را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

未标题-1

دستگاه انفجار شلیک آسفالت دستگاهی است که با استفاده از روش مکانیکی عکس هایی را با سرعت و زاویه مشخص بر روی سطح کار می اندازد. ضربه روی سطح جاده اثر می گذارد ، سطح جاده را خشن می کند و باقیمانده را خارج می کند. در همین زمان ، فشار منفی ناشی از جمع کننده گرد و غبار ، گلوله ها و ناخالصی ها و گرد و غبارهای تمیز شده را بازیابی می کند. پس از تمیز کردن جریان هوا ، گلوله های دست نخورده به طور خودکار بازیافت می شوند و ناخالصی ها و گرد و غبار نیز درون جعبه گرد و غبار قرار می گیرند.

1

گروه صنایع سنگین Qingdao Puhua یک تولید کننده تجهیزات مکانیکی حرفه ای با قدرت تولید قوی و سیستم خدمات پس از فروش عالی است. این شرکت نه تنها تجهیزات دستگاه انفجار شلیک بلکه تجهیزات دستگاه پانچ کن CNC را نیز تولید می کند که انتخاب خوبی برای شما برای خرید ماشین آلات و تجهیزات است.