ماشین انفجار سطحی سطح زمین

ماشین انفجار سطحی سطح زمین
جزئیات محصول

دستگاه جوش شستشوی سطوح جاده

19B999D350C205818E4391F7D9132DD6.jpg

چگونه کار می کند:

مواد شات در قسمت پایین جعبه جداسازی از لوله تغذیه به سازنده های انفجاری است و توسط موتور رانده می شود. شات با سرعت بالا چرخانده می شود و با سرعت 80m / s بر روی سطح کار می شود. و در نتیجه عملیات پاکسازی را انجام می دهد. تحت تاثیر فشار منفی، ساینده و گرد و غبار شات به جعبه جداسازی شن و ماسه که در آن شات، گرد و غبار و ناخالصی ها به طور کامل جدا می شوند، بازگشته است . انتظار میرود که ماتریس خوب به انفجار ادامه یابد تا استفاده شود.

نوع موبایل پل متحرک سطح زمین شبیه سازی ماشین انفجاراگر شما به دنبال دستگاه جوش شستشوی جاده جدید برای فروش، قیمت کارخانه، نام تجاری، ساخته شده در چین، فروش داغ، فروش مستقیم، و دستگاه جوش شستشو در خارج از کشور از تولید کننده، تامین کننده و کارخانه حرفه ای، لطفا با ما تماس بگیرید ، ما همیشه به نیازهای شما CE، سفارشی، حرفه ای، رقابتی، دقت بالا، کیفیت جدید و با کیفیت خوب، و PUHUA جاده سطح شلیک انفجار ماشین. و به محصولات عمده فروشی با کیفیت خوب و طراحی حرفه ای از ما خوش آمدید.
Hot Tags: چین، تولید کننده، تامین کننده، کارخانه، عمده فروشی، نام تجاری، قیمت، برای فروش، فروش داغ، ساخته شده در چین، جدید، puhua، سفارشی، فروشنده مستقیم، با کیفیت خوب، قیمت کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like