شمشیرهای غرفه

جزئیات محصول
توضیحات محصول
شمشیرهای اتاق است که عمدتا برای قطعات بزرگ استفاده می شود و یا سازه های خاص و پیچیده کار تکه، برای رسیدن به سطح زنگ تمیز کردن، افزایش چسبندگی بین قطعه کار و پوشش و اثرات دیگر. پانل نصب شده در اتاق شمشیرهای تمیز کردن می تواند سطح قطعات با استفاده از هوای فشرده به عنوان قدرت فلز ساینده به عنوان عامل انفجار کوره.

قطعه کار انجام شده توسط واگن برقی و ساینده می تواند به صورت خودکار مرتب و به طور خودکار حذف.درب
درب سرویس ساخته شده در پروفیل های جوش داده شده و بسته شدن در صفحات فولاد است و داخلی با لاستیک مقاوم در برابر سایش پوشش داده شده است. سیستم آب بندی منحصر به فرد جلوگیری از ریزش مواد ساینده و بسته شدن درب بدون تلاش ممکن می سازد. به صورت اختیاری دو درب عرضه می تواند (تونل نوع اتاق) و یک درب برای اپراتور. یکی از آنها باز شدن سنسور متصل به درب به صورت خودکار قطع عملیات انفجار کوره.
مشاهیر
هر LED لامپ ساخت و موقعیت یابی فعال حداکثر استفاده از نور سنج. سیستم چفت و بست اجازه می دهد تا حذف آسان برای تعمیر و نگهداری.
اتاق های کار
ساخته شده در فولاد رنگ کاشی، آنها هستند که به منظور برآوردن هر بعدی در ارتفاع طول و عرض تعدیل. داخل (به جز در سقف) پوشش لاستیکی که محافظت آنها در برابر سایش و کمک می کند تا در عایق صوتی وجود دارد.
افقی حمل و نقل مواد ساینده
این سیستم ترکیبی از دیسک چرخ دستی زداینده که رفتار مواد ساینده به مرکز اتاق کار، جایی که آن را توسط نوار نقاله پیچ (در برخی موارد توسط نوار نقاله) که مواد ساینده تا پای الواتور قاب دار جمع آوری شده (تصفیه مواد ساینده). در سطح کل طبقه یک شبکه است که تحت پوشش با یک صفحه سوراخ دار که ناخالصی های بزرگتر یا قطعات حتی کوچک است که به طور تصادفی در طبقه سه جانبه را حفظ وجود دارد. این سیستم منحصر به فرد توسط CMV استفاده نیاز به قدرت بسیار کوچک نصب شده که سیستم دیگر لطف ضريب اصطکاک (سایش)، که در این سیستم بسیار کوچکتر است.
صفحه کنترل
نصب شده در کابینت محافظ این عایق و موتور, که آن را غیر ممکن برای اتصال آنها را در جهت نادرست هم پیوسته. به صورت اختیاری آن را با PLC کنترل اتوماتیک تجهیزات تامین می شود. آن مطابق استانداردهای بین المللی مهم ترین که 60204 1 EEC.
اگر شما به دنبال جدید شمشیرهای غرفه فروش قیمت کارخانه, مارک, ساخته شده در چین داغ فروش فروشنده مستقیم و خارج از کشور که در شمشیرهای غرفه از حرفه ای تولید کننده، تامین کنندگان و کارخانه, تماس با ما لطفا, ما همیشه در نیازهای خود را از م، سفارشی، دقت حرفه ای و رقابتی، بالا، جدید و با کیفیت خوب, و PUHUA شمشیرهای غرفه. و عمده فروشی محصولات با کیفیت و طراحی حرفه ای از ما خوش آمدید.
Hot Tags: شمشیرهای غرفه, چین, تولید کننده تامین کننده کارخانه عمده فروشی با نام تجاری، قیمت برای فروش، فروش داغ ساخته شده در چین جدید و puhua و فروشنده های سفارشی، مستقیم و با کیفیت خوب، قیمت کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like