شمشیرهای اتاق برای تمیز کردن ورق فولاد

شمشیرهای اتاق برای تمیز کردن ورق فولاد
جزئیات محصول

شمشیرهای اتاق برای تمیز کردن ورق فولاد

شمشیرهای اتاق نیز به نام شن و ماسه سندبلاست اتاق، اتاق بازی مناسب برای کار های بزرگ قطعه برای تمیز کردن، حذف زنگ، قطعه کار و چسبندگی بین اثرات پوشش سندبلاست اتاق با توجه به راه ساینده peening بازیافت افزایش اتاق به تقسیم می شوند: نوع مکانیکی بازیافت شات انفجار کوره اتاق و الكترود مصنوعی شات انفجار کوره اتاق. بازیافت مصنوعی سندبلاست اتاق به دلیل اقتصادی و عملی، مواد ساده، راحت، ساده تا حد زیادی کاهش هزینه های سندبلاست اتاق هزینه نیز پذیرفته شده توسط بسیاری از مشتریان به ویژه بنگاههای کوچک و متوسط.

)VHFTAMWYE$HZ3~R`398{RV

پارامتر:

بخش اصلی

شمشیرهای اتاق

هاپر ذخیره سازی Sand(shot)

شمشیرهای دستگاه

الواتور قاب دار

اسکروی سیمان

آسانسور

نوار نقاله

جدا کننده

سیستم بازیافت ساینده

سیستم روشنایی

جمع آوری گرد و غبار

مش فلزی

سیستم برقی

سیستم کنترل الکتریکی

 

اگر شما به دنبال اتاق برای تمیز کردن فولاد فروش شمشیرهای جدید به لطفا قیمت کارخانه, مارک, ساخته شده در چین داغ فروش فروشنده مستقیم و خارج از کشور که در شمشیرهای اتاق برای تمیز کردن ورق فولاد از حرفه ای تولید کننده و تامین کننده و کارخانه رایگان با ما تماس بگیرید، ما همیشه در نیازهای م، سفارشی و حرفه ای، رقابتی با دقت بالا جدید و با کیفیت خوب و PUHUA شمشیرهای اتاق برای تمیز کردن ورق فولاد است. و عمده فروشی محصولات با کیفیت و طراحی حرفه ای از ما خوش آمدید.
Hot Tags: شمشیرهای اتاق برای تمیز کردن فولاد ورق، چین، تولید کننده تامین کننده کارخانه عمده فروشی با نام تجاری، قیمت برای فروش، فروش داغ ساخته شده در چین جدید و puhua و فروشنده های سفارشی، مستقیم و با کیفیت خوب، قیمت کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like