سند انفجار اتاق برای مخزن

سند انفجار اتاق برای مخزن
جزئیات محصول

اتاق ماسه انفجار

قسمت های اصلی

1 اتاق انفجار
2 قیف ذخیره سازی ساینده
3 مونتاژ انفجار
4 آسانسور سطل
5 نوار نقاله پیچ
6 آسانسور
7 نوار نقاله غلتکی
8 جداساز
9 سیستم بازیافت ساینده
10 سیستم روشنایی
11 جمع کننده گرد و غبار
12 مشبک فولادی
13 سیستم ترمز
14 سیستم کنترل الکتریکی

غرفه های سند انفجاری یک فضای بسته است، شامل سیستم انفجاری، سیستم گردش خون ساینده و سیستم حذف زنگ، و غیره غرفه های سند انفجار عمدتا برای تمیز کردن و تقویت فولاد، ریخته گری، قطعات آلیاژ آلومینیوم و سایر قطعات استفاده می شود. از طریق انفجار شات می توانید آلودگی سطحی پیچیده کار، پوست اکسید، سرباره جوشکاری، رنگ زباله و غیره را از بین ببرید، باعث می شود سطح قطعه کار روشن و تمیز باشد، به طور همزمان استرس داخلی را کاهش می دهد، قطعه کاری را قادر می سازد سطوح برای به دست آوردن تقویت، در نتیجه به دست آوردن سطح قطعه کار و هدف کیفیت ذاتی را افزایش می دهد.

b_20130328202859024

اگر شما در حال جستجو برای اتاق جدید انفجار شن و ماسه برای مخزن برای فروش، قیمت کارخانه، نام تجاری، ساخته شده در چین، فروش داغ، فروشنده مستقیم، و در خارج از کشور سند انفجار اتاق برای مخزن از تولید کننده حرفه ای، تامین کننده و کارخانه، لطفا با ما تماس بگیرید ، ما همیشه به نیازهای شما CE، سفارشی، حرفه ای، رقابتی، با دقت بالا، کیفیت جدید و با کیفیت خوب، و PUHUA ماسه انفجار اتاق برای مخزن. و به محصولات عمده فروشی با کیفیت خوب و طراحی حرفه ای از ما خوش آمدید.
Hot Tags: سند انفجار اتاق برای مخزن، چین، تولید کننده، تامین کننده، کارخانه، عمده فروشی، نام تجاری، قیمت، برای فروش، فروش داغ، ساخته شده در چین، جدید، puhua، سفارشی، فروشنده مستقیم، کیفیت خوب، قیمت کارخانه
پرس و جو

You Might Also Like